SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
395 000 €
(5 338 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento byt v Benalmádeně zní jako vynikající nemovitost! Poloha v jedné z nejlepších částí Benalmádeny, v blízkosti parku Parque de la Paloma a pláže, ...

Nenamješten
Dob ponude: 118dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Carril del Siroco, Benalmádena

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu