SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
349 000 €
(1 837 € / m²)
Prodaja
3
2+
190 m²
Benahavís

spavaća soba3
stan190 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Set within the tranquil Parque Botánico Resort and Country Club, this spacious duplex penthouse offers a refined lifestyle surrounded by nature. Wit...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu