SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
595 000 €
(4 312 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Calle Francisco de Orellana, Benahavís

spavaća soba2
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming gated community of Los Balcones de la Quinta, within the sought-after La Quinta area of Benahavís, this beautifully renovated ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Calle Francisco de Orellana, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales

Slični oglasi

Slično u inozemstvu