Popis ponuda
11
11
11
830 000 €
(6 058 € / m²)
Prodaja
2
2+
137 m²
Camino de Montemayor, Benahavís
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
137 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Superb Duplex Villa Apartments | Marbella Club Golf Resort, Benahavís
Discover a new standard of luxury living with this exceptional project of duple...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Vrtovi
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
9dana
Ažurirano:
9dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Camino de Montemayor, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.