SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 000 000 €
(10 471 € / m²)
Prodaja
3
2+
191 m²
Avenida Tomás Pascual, Benahavís

spavaća soba3
stan191 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Set within an exclusive gated community on the Costa del Sol, this 3-Bedroom, 3-Bathroom penthouse offers sweeping panoramic sea views, stretching fro...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Tomás Pascual, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu