SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
367 000 €
(4 531 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento apartmán s 1 ložnicí v golfovém resortu Royal Marbella nabízí praktickou investici do pronájmu a rekreační bydlení.Resort se nachází na křižovat...

Nenamješten
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu