SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
715 000 €
(6 560 € / m²)
Prodaja
4
1
109 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

spavaća soba4
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Objevte tento nádherný mezonetový penthouse, který se nachází v dolní části Los Arqueros, v dobře zavedené a velmi vyhledávané komunitě Los Eucaliptos...

Nenamješten
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu