SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 320 000 €
(6 947 € / m²)
Prodaja
3
1
190 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan190 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento zvýšený přízemní apartmán se nachází ve vyhledávané oblasti Buenavista, La Quinta, prestižní rezidenční komunitě proslulé svým klidem, bezpečím ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaKuhinjski aparatiKamin

Nenamješten
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu