SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
225 000 €
(2 813 € / m²)
Prodaja
1
1
80 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba1
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

**For Sale: Charming Apartment in the Heart of Benahavís** Located in the picturesque center of Benahavís, this cozy 1-bedroom apartment is perfect as...

Ostalo
Dob ponude: 46dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu