SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
750 000 €
(5 137 € / m²)
Prodaja
3
2+
146 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan146 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious penthouse in Benahavis with the following layout. The main floor features an open-plan living area leading to a terrace with views over the p...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu