SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
895 000 €
(5 967 € / m²)
Prodaja
2
2+
150 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba2
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

THE PROPERTY I present to you an exquisite apartment with two bedrooms and two bathrooms in Reserva de Alcuzcuz, a prestigious location in Benahavis, ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu