SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
880 000 €
(4 422 € / m²)
Prodaja
3
2+
199 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan199 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxurious Ground-Floor Apartment in Capanes del Golf – Resort Living within El Higueral Golf course close to Marbella, Benahavis & Estepona Discover t...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu