SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
750 000 €
(3 304 € / m²)
Prodaja
3
2+
227 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan227 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spectacular ground floor duplex flat located in the exclusive gated community of Riverside, in the village of Benahavís, a secure environment where re...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu