SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
470 000 €
(4 017 € / m²)
Prodaja
2
2+
117 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba2
stan117 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Middle Floor Apartment, Benahavís, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 0 m2. Setting : Frontline Golf, Close To Shops, Close To Town, Close ...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu