SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
790 000 €
(5 163 € / m²)
Prodaja
3
2+
153 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive 3 Bedroom Apartment with Panoramic Views Located in an exclusive private community, this 200 m2 built property offers everything you need to...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu