SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
675 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fantastic 3 bedroom apartment in Riverside, Benahavis village. Modern, tastefully decorated, ready to move in! Spacious 50 m2 terrace perfect for eve...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu