SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
564 000 €
(4 512 € / m²)
Prodaja
2
2+
125 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba2
stan125 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cosy 2-Bedroom Ground-Floor Apartment with Sea and Mountain Views – Hacienda del Señorio de Cifuentes, Benahavís Welcome to this charming and comforta...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu