SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
850 000 €
(6 538 € / m²)
Prodaja
3
2+
130 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

spavaća soba3
stan130 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sunset‑Facing Contemporary Luxury in Los Arqueros Ideal for buyers seeking a turn‑key luxury home with strong lifestyle appeal. This immaculate first ...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu