SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
465 000 €
(3 523 € / m²)
Prodaja
3
2+
132 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan132 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is an ideal opportunity for those seeking a holiday retreat with resort benefits (such as concierge, cleaning services and discounted golf fares)...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu