SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
465 000 €
(4 604 € / m²)
Prodaja
2
2+
101 m²
Avenida de Andalucía, Benahavís

spavaća soba2
stan101 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Diese charmante Wohnung befindet sich im Wohnkomplex Green Valley Phase III im exklusiven Viertel Benahavís, unweit von Marbella. Die Gegend ist bekan...

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Avenida de Andalucía, Benahavís
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Fincas Eva

Slični oglasi

Slično u inozemstvu