SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
305 000 €
(3 280 € / m²)
Prodaja
3
1
93 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Vzácný nález! Velmi dobře prezentované 2 lůžko 2 koupelny mezonetový byt v centru Benahavis. Perfektní poloha s vlastním podzemním parkovištěm!

Nenamješten
Dob ponude: 137dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu