SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
670 000 €
(6 768 € / m²)
Prodaja
5
1
99 m²
Begur

spavaća soba5
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

**Byt na prodej na pobřeží Costa Brava s turistickou licencí - Váš ráj u moře!

Objevte tento velkolepý luxusní byt, kompletně zrekonstruovaný a připr...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKuhinjski aparatiTuš kabinaDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetlo

Nenamješten
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Begur

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu