SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
585 000 €
(9 000 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Carrer de los Castillejos, Barcelona

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Aquest nou pis en venda està situat en una zona que ofereix la tranquil·litat d'un barri residencial juntament amb la comoditat de tenir tots els serv...

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Carrer de los Castillejos, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Atipika Lifestyle Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu