SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 750 000 €
(12 963 € / m²)
Prodaja
2
2+
135 m²
Rambla de Catalunya, Barcelona

spavaća soba2
stan135 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Aquest extraordinari apartament, completament nou i amb una superfície de 135m2, està situat en un edifici d'alt estànding que ha estat cuidadosament ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPogled

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Rambla de Catalunya, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Atipika Lifestyle Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu