SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 500 000 €
(8 621 € / m²)
Prodaja
2
2+
290 m²
Passatge de Sert, Barcelona

spavaća soba2
stan290 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

There are properties that simply exist, and there are some that have been lived in, felt, and built with a clear intention. This loft is one of the la...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Passatge de Sert, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cornex Capital

Slični oglasi

Slično u inozemstvu