SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 080 000 €
(13 171 € / m²)
Prodaja
2
2+
82 m²
CALLE JOSEP PLA, Barcelona

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nestled in one of Barcelona’s most desirable residential enclaves, this stunning modern apartment on Passeig Garcia Fària offers an exceptional lifest...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

CALLE JOSEP PLA, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu