SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 125 000 €
(8 094 € / m²)
Prodaja
3
2+
139 m²
Carrer del Consell de Cent, Barcelona

spavaća soba3
stan139 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent property, completely renovated in 2023, located in one of Barcelona's most sought-after areas : the Eixample Right, specifically within th...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Carrer del Consell de Cent, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu