SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
650 000 €
(5 909 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
CALLE FLASSADERS, Barcelona

spavaća soba3
stan110 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ubicat en un dels carrers amb més encant de Santa Caterina, aquest exclusiu pis combina a la perfecció el caràcter històric de Barcelona amb un dissen...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

CALLE FLASSADERS, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LAE HOMES-Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu