SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
925 000 €
(6 903 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
PASEO GRACIA, Barcelona

spavaća soba3
stan134 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment of 134 m² located on the fourth floor of a beautiful 1920s period building with a lovely entrance. The location is unbeatable, close to Carr...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

PASEO GRACIA, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu