SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
870 000 €
(12 429 € / m²)
Prodaja
5
2+
70 m²
Plaça de Catalunya, Barcelona

spavaća soba5
stan70 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Penthouse Barcelona is perched on a high floor of one of the city’s sought-after streets, offering 80 m² of luminous living space and an atmosphere de...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Plaça de Catalunya, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu