SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 900 000 €
(14 182 € / m²)
Prodaja
4
2+
275 m²
PASEO GRACIA, Barcelona

spavaća soba4
stan275 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We are pleased to present this spectacular, newly renovated property, located in one of the most exclusive areas of Barcelona, ​​between the Rambla de...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

PASEO GRACIA, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu