SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 195 000 €
(14 633 € / m²)
Prodaja
2
2+
150 m²
CALLE JOSEP PLA, Barcelona

spavaća soba2
stan150 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

This impressive contemporary apartment is located on the twenty-first floor of a modern building (2008) on the seafront in Diagonal Mar. It enjoys dir...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

CALLE JOSEP PLA, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Barcelona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu