Popis ponuda
14
14
14
375 000 €
(6 944 € / m²)
Prodaja
1
1
54 m²
Carrer de les Jonqueres, Barcelona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
54 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Barcelona in Barcelona
En una agradable vía peatonal del centro de la ciudad se encuentra esta vivienda, ubicada a escasos pas...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
91dana
Ažurirano:
91dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de les Jonqueres, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Valérie PINÇON
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES