Popis ponuda
27
27
27
235 000 €
(4 434 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Carrer de Guifré, Barcelona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
53 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Barcelona in Barcelona
Ubicado en una calle muy tranquila del Raval, junto a la Calle Joaquín Costa, a pocos pasos de la ronda...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Drvene grede
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
91dana
Ažurirano:
84dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de Guifré, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Valérie PINÇON
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES