SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, renoviran
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 150 000 €
(17 769 € / m²)
Prodaja
2
2+
121 m²
Rambla de Catalunya, Barcelona

spavaća soba2
stan121 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

This spectacular two-bedroom penthouse overflows with light from every corner. From its spacious 23m2 terrace, a breathtaking view unfolds, taking in ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Rambla de Catalunya, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu