SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 400 000 €
(7 692 € / m²)
Prodaja
3
2+
182 m²
Carrer del Call, Barcelona

spavaća soba3
stan182 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

DCANO presents this magnificent apartment is just minutes from Plaza Catalunya, the Cathedral of Barcelona, the beautiful Basilica of Santa Maria del ...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 333dana

Lokaliteti

Carrer del Call, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dcano Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu