Popis ponuda
50
50
50
480 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
4
2+
128 m²
Plaça de Sant Agustí, Barcelona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
128 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Exceptional duplex + commercial space in El Raval - Investment opportunity
We present a unique real estate opportunity in the heart of El Raval: an 8...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
420dana
Ažurirano:
419dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Plaça de Sant Agustí, Barcelona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.