Popis ponuda
10
10
10
158 000 €
(2 981 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Carrer de Muntaner, Badalona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
53 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Badalona in Barcelona
Características principales:
• 50 m² bien distribuidos, con espacios funcionales
• 1 habitación doble,...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Drveni pod
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
95dana
Ažurirano:
95dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de Muntaner, Badalona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Thomas SHARPLES
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES