SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
273 000 €
(6 205 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Avenida Arquitecto Gómez Cuesta, Arona

spavaća soba1
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A cosy apartment situated in the well-known Torres de Yomely complex, right in the heart of Las Américas, one of the most sought-after areas in the so...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Avenida Arquitecto Gómez Cuesta, Arona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Asten Realty

Asten Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu