SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
645 000 €
(7 088 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²
AVENIDA PALM-MAR, Arona

spavaća soba2
stan91 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Esta lujosa vivienda en planta baja se sitúa en el exclusivo complejo Palma Real Suites, en Palm-Mar, una zona residencial consolidada que destaca por...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakTerasaPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

AVENIDA PALM-MAR, Arona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Second home Tenerife

Slični oglasi

Slično u inozemstvu