SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
641 311 €
(6 287 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Avenida San Francisco, Arona

spavaća soba2
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Le brindamos en exclusiva la excepcional oportunidad de adquirir esta estupenda vivienda en una ubicación inigualable en Atanaus Suites, nuestro más r...

Ostalo
Dob ponude: 45dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Avenida San Francisco, Arona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Second home Tenerife

Slični oglasi

Slično u inozemstvu