Popis ponuda
16
16
16
365 000 €
(3 544 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Calle Verona, Arona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
103 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Charming 2-Bedroom Ground Floor Apartment in Los Cristianos Bright and fully renovated, this beautiful spacious ground floor apartment offers 2 spacio...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
58dana
Ažurirano:
27dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Verona, Arona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.