SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
359 000 €
(4 662 € / m²)
Prodaja
1
2+
77 m²
Calle Falúa, Arona

spavaća soba1
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE, COMPLETELY RENOVATED APARTMENT WITH SEA VIEWS!Modern and spacious 1-bedroom apartment, designed and renovated with high-end materials in 20...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNakon renovacijePrirodno svjetloNamještenoTerasa

Ostalo
Dob ponude: 88dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Calle Falúa, Arona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Asten Realty

Asten Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu