Popis ponuda
32
32
32
95 000 €
(792 € / m²)
Prodaja
4
1
120 m²
CALLE XILE, Amposta
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
120 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Descubre este amplio y luminoso piso de "protección oficial" VPO en la encantadora ciudad de Amposta, ¡una oportunidad que no querrás dejar pasar!
*...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
9dana
Ažurirano:
9dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
CALLE XILE, Amposta
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.