SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 000 €
(3 007 € / m²)
Prodaja
3
2+
143 m²
Carrer de l'Autonomia, Altea

spavaća soba3
stan143 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento bajo en venta en Garganes, Altea, con 143 m² construidos, situado en una tranquila urbanización y a tan solo 5 minutos andando de la playa...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaPrirodno svjetloDrvene grede

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Carrer de l'Autonomia, Altea
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Altea Life Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu