SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
228 000 €
(3 800 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
CALLE TRONA (LA), Altea

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mediterranean charm in the heart of Altea. This beautiful 2 bedroom flat has been recently refurbished in a rustic Mediterranean style that combines w...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

CALLE TRONA (LA), Altea
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu