SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
127 000 €
(2 117 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Almería

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Váš klíč k zastavení pronájmu: Design, světlo a ziskovost v Almerii:
Představujeme vám příležitost určenou speciálně pro ty, kteří hledají své první ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloZasebna kuhinjaOtvoreni dnevni boravak

Nenamješten
Dob ponude: 121dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Almería

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu