Popis ponuda
15
15
15
103 000 €
(1 040 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Aller
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
99 m²
kupaonice
Velký světlý byt v Cabañaquinta, Aller.
Nabízíme exkluzivně k prodeji tento velkolepý byt o rozloze 100 m2, zcela v exteriéru, světlý, v malebné vesn...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
141dana
Ažurirano:
8dana