SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
160 000 €
(3 721 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Alacant / Alicante

spavaća soba1
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

1 Bedroom Premium Apartments near Los Locos Beach in Torrevieja
Located in Torrevieja on the southern Costa Blanca, the area is known for its Mediterr...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Alacant / Alicante
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu