SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
995 000 €
(2 884 € / m²)
Prodaja
5
2+
345 m²
Camí de Benimagrell, Alacant / Alicante

spavaća soba5
stan345 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

This extraordinary penthouse apartment is a dream home, offering luxury, space, and breathtaking views of Alicante's most iconic landmark—Santa Barbar...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Camí de Benimagrell, Alacant / Alicante
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Alicante

Slični oglasi

Slično u inozemstvu